Resource id #16 Marketing,médiá a reklama,marketingová komunikácia,marketingový reprezentant Žilina,Bokovky,Detail pracovnej pozície,BOKOVKA

Detail pracovnej pozície

zpět vrátiť sa späť

Marketingový reprezentant Žilina

R.M.Agency, s.r.o.

Publikované: 23.5.2018, 14:53

Miesto práce
Žilina, Slovenská republika, Žilinský kraj, celý Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky
Marketing, médiá a reklama, Marketingová komunikácia
Ponúkaný plat
 
Termín nástupu do práce
2018-06-01
Náplň práce, požiadavky, benefity

Momentálne práca s propagáciou najlepších 20tich wellness hotelov a rekreačných zariadení v Trenčianskom kraji ako sú napríklad Kúpele Piešťany, Kúpele Trenčianske Teplice. Zároveň sprostredkúvame propagáciu najlepších wellness zariadení v Žilinskom kraji, futbalového klubu MŠK ŽILINA a z oblasti kultúry propagáciu Mestského divadla Žilina.

Osobná komunikácia s firemnými zákazníkmi a individuálne vedenie obchodných stretnutí vo firmách, organizáciách, školách, obecných úradoch.Tvorba vnútropodnikových databáz a jednoduché administratívne práce.

Požiadavky: Komunikatívny, empatický, priateľský a hlavne pozitívne mysliaci človek, ochotný učiť sa v oblasti marketingu a obchodu, ktorý sa rád prácou zabáva a zároveň chce pracovať na svojom vlastnom rozvoji a napredovaní vo firme, má príjemné a pozitívne vystupovanie, asertivitu a sebavedomie, je dostatočne odolný aby zvládol prácu orientovanú na výsledok, rád prijíma nové výzvy a získava odmeny za splnenie cieľov.

Ponúkame: fixný príjem 600 €netto+ provízna zložka, firemné vozidlá, preplácaná firemná doprava, odmeny, súťaže o finančné bonusy, školenia a konferencie.
Teambuildingové akcie.
Príspevok na stravu 3€/deň.
Raz do mesiaca Happy breakfast vo firme, nápoje ako káva, čaj a minerálky nonstop zadarmo.
Práca v mladom, pozitívnom a veľmi priateľskom kolektíve.
Možnosť kariérneho a osobnostného rastu.

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Informácie o spoločnosti Názov: R.M.Agency, s.r.o.
IČO: 45366594
DIČ: 2022962425

Charakteristika spoločnosti

Reklamno marketingová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním zľavových benefitov pre firemnú klientelu a inými reklamnými činnosťami.

Pracujeme v oblasti gastronómie,hotelierstva,wellnessu a pod.

Prevádzkujeme zľavový portál www.zlavapreteba.sk

 

Adresa
Horný val 23, 01001 Žilina, Slovenská republika, Žilinský kraj, okres Žilina

Kontaktné údaje
Rastislav Padyšák
rastislav.padysak@rmagency.eu
tel.: +421948831087
web: www.rmagency.eu , www.zlavapreteba.sk

zpět vrátiť sa späť

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...
Chcete u nás reklamu ?

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Čo o nás povedali v médiách

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

Prečo sa staťbokovkárom ?

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...

FAQ (časté otázky)