Resource id #16 Cestovný ruch a ubytovanie,chyžná,scenic cruises austrálske riečne lode - konkurz,Bokovky,Detail pracovnej pozície,BOKOVKA

Detail pracovnej pozície

zpět vrátiť sa späť

SCENIC CRUISES Austrálske riečne lode - konkurz

CONCORDIA Agency s.r.o.CONCORDIA Agency s.r.o.

Publikované: 8.11.2016, 18:39

Miesto práce
Riečne výletné lode Európa, Slovenská republika, Bratislavský kraj, celý Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky
Cestovný ruch a ubytovanie, Chyžná
Ponúkaný plat
 1500 eur
Termín nástupu do práce
15.03.2017
Náplň práce, požiadavky, benefity

Ste dobrí v gastronómii a hotelových službách a radi by ste pracovali pre jednu z najprestížnejších lodných spoločností na trhu. V takom prípade Vás s radosťou pozývame na konkurz s lodnou spoločnosťou SCENIC CRUISES. Ide o lodnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje zväčša 5-4* riečne výletné lode, ktoré sa plavia v Európe.
Spoločnosť ponúka prácu v mladom a dynamickom kolektíve v luxusných priestoroch riečnych lodí, ktoré sú na trhu veľmi obľúbené.
Spoločnosť sa sústreďuje zväčša na Austrálsku klientelu a preto okrem osobného sprepitného vie garantovať aj takzvané spoločné/delené sprepitné ktoré vychádza 700,- EUR mesačne na osobu.
Spoločnosť ponúka taktiež výhodné pracovné zmluvy kde zdravotné poistenie a odvody sú hradené vo Švajčiarsku a stým aj spojené výhody.
Ak ste sa v minulosti nevedeli dostať na lode pretože ste chceli ísť spolu s priateľom-priateľkou alebo manželom-manželkou tak práve lodná spoločnosť SCENIC CRUISES je otvorená pre páry a vie ich umiestniť spolu na jedno plavidlo.


KONKURZ sa bude konať v Bratislave 9.Decembra 2016 a spoločnosť má záujem obsadiť Slovákov a Čechov na nasledovné pozície:


Utility - umývač, Butler, Cabin stewardess - chyžná, Chef de Partie - kuchár, Demi Chef de Partie - Junior kuchár, Executive Chef - Šéfkuchár, Sous Chef - Zástupca šéfkuchára, Houskeeper - Manažér/ka ubytovacej časti, Masér, Pastry Chef - Cukrár, Restaurant Waiter - Chef de Rang - Čašník, Bar Waiter - Barový čašník, Restaurant Manager - Maitre´d - Manažér Reštaurácie


Podmienky k jednotlivým pozíciám nájdete na našej stránke, alebo o ne môžete požiadať e-mailom.


V prípade Vášho záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať ako exkluzívneho zástupcu lodnej spoločnosti SCENIC CRUISES na Slovenskom a Českom trhu.
S pozdravom Váš Team CONCORDIA Agency - JOB on BOARD
 

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Informácie o spoločnosti Názov: CONCORDIA Agency s.r.o.
IČO:
DIČ:

Charakteristika spoločnosti

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Pre svojich klientov zabezpečujeme kompletný servis spojený s vybavením pracovných povolení, leteniek, lekárskych prehliadok, námorných knižiek a ostatných dokladov potrebných k úspešnému štartu v novej práci v zahraničí.

Vaše osobné údaje budú spracované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, agentúra je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov SR.

Adresa
Seberíniho 1, 82103 Bratislava, Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava

Kontaktné údaje
Martin Jánošík
info@concordiaagency.com
tel.:+421243632448 +421918817785
web: http://www.concordiaagency.com/registration-form/index.php

zpět vrátiť sa späť

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...
Chcete u nás reklamu ?

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Čo o nás povedali v médiách

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

Prečo sa staťbokovkárom ?

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...

FAQ (časté otázky)