Resource id #16 Gastronómia a pohostinstvo,Čašník,servírka,den otvorenych dveri - viking river cruises - bratislava,Bokovky,Detail pracovnej pozície,BOKOVKA

Detail pracovnej pozície

zpět vrátiť sa späť

Den otvorenych dveri - Viking River Cruises - Bratislava

CONCORDIA Agency s.r.o.CONCORDIA Agency s.r.o.

Publikované: 25.10.2016, 14:29

Miesto práce
Slovenská republika, Bratislavský kraj, celý Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky
Gastronómia a pohostinstvo, Čašník / servírka
Ponúkaný plat
 1500 eur
Termín nástupu do práce
03.03.2017
Náplň práce, požiadavky, benefity

Vsetkych zaujemcov o pracu na lodiach by sme s chceli s radostou pozvat na Open Ship / Den otvorenych dveri na jednej z lodi lodnej spolocnosti VIKING RIVER CRUISES, ktory sa bude konat 30.10.2016 v Bratislave.


V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat a prihlasit sa na tento vynimocny sposob zoznamenia sa so sposobom zivotneho stylu na riecnej lodi.


Za prejaveny zaujem Vam vopred DAKUJEME.
Vas CONCORDIA Team
 

Minimálne požadované vzdelanie
Informácie o spoločnosti Názov: CONCORDIA Agency s.r.o.
IČO:
DIČ:

Charakteristika spoločnosti

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Pre svojich klientov zabezpečujeme kompletný servis spojený s vybavením pracovných povolení, leteniek, lekárskych prehliadok, námorných knižiek a ostatných dokladov potrebných k úspešnému štartu v novej práci v zahraničí.

Vaše osobné údaje budú spracované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, agentúra je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov SR.

Adresa
Seberíniho 1, 82103 Bratislava, Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava

Kontaktné údaje
Martin Jánošík
info@concordiaagency.com
tel.:+421243632448 +421918817785
web: http://www.concordiaagency.com/registration-form/index.php

zpět vrátiť sa späť

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...
Chcete u nás reklamu ?

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Čo o nás povedali v médiách

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

Prečo sa staťbokovkárom ?

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...

FAQ (časté otázky)