Novinky
┼Żivnostn├şci zaplatia vy┼í┼íie odvody, zamestnanci maj├║ nov├║ ├║─żavuPublikovan├ę d┼ła: 21.02.2016
Viacer├ş ┼żivnostn├şci si priplatia na odvodoch, niektor├ş zamestnanci, naopak, u┼íetria. Dane z pr├şjmu zost├ívaj├║ na rovnakej ├║rovni ako minul├Ż rok. Nemen├ş sa ani nezdanite─żn├ę minimum. Da┼łov├ę ├║rady si v┼íak po novom bud├║ m├┤c┼ą p├Żta┼ą v├Żrazne vy┼í┼íie pokuty za da┼łov├ę delikty.
Viac: Novinky » ┼Żivnostn├şci zaplatia vy┼í┼íi

┼Żivnostn├şkov ─Źakaj├║ v bud├║com roku vy┼í┼íie odvody i pokutyPublikovan├ę d┼ła: 21.02.2016
Ako ka┼żd├Ż rok aj v janu├íri 2016 ─Źakaj├║ ┼żivnostn├şkov viacer├ę zmeny. Ako prv├ę poc├ştia zmeny pri pod├ívan├ş da┼łov├Żch priznan├ş k dani z motorov├Żch vozidiel. N├ísledne si v├Ą─Ź┼íina bude musie┼ą priplati┼ą na odvodoch.
Viac: Novinky » ┼Żivnostn├şkov ─Źakaj├║ v bud├║

Ako pr├íca na dohodu ovplyvn├ş v├í┼í bud├║ci d├┤chodokPublikovan├ę d┼ła: 21.02.2016
P├ín D├ívid dov┼Ľ┼íi 1. janu├íra 2016 d├┤chodkov├Ż vek a v tento de┼ł po┼żiada o starobn├Ż d├┤chodok. Po─Źas ┼żivota dosahoval pr├şjmy na ├║rovni priemernej mzdy, pri─Źom odpracoval 42 rokov. Ako by sa mu zv├Ż┼íil d├┤chodok, ak v roku 2015 z├írove┼ł pracoval na dohodu a zarobil 100 eur, 200 eur alebo 300 eur?
Viac: Novinky » Ako pr├íca na dohodu ovplyv

Dohod├íri dostan├║ za zaplaten├ę odvody viacer├ę d├ívkyPublikovan├ę d┼ła: 21.02.2016
St├ítis├şce ─żud├ş si privyr├íbaj├║ pr├ícou na dohodu. K├Żm v minulosti nemuseli z tak├ęhoto pr├şjmu plati┼ą odvody, v s├║─Źasnosti sa im u┼ż nevyhn├║. V─Ćaka nim v┼íak maj├║ n├írok aj na viacer├ę d├ívky.
Viac: Novinky » Dohod├íri dostan├║ za zaplat

┼átudenti m├┤┼żu bez odvodov zarobi┼ą a┼ż 200 eurPublikovan├ę d┼ła: 19.12.2012
V┼íetci ┼ítudenti m├┤┼żu vyu┼żi┼ą v├Żnimku z platenia odvodov do Soci├ílnej pois┼ąovne pri dohode o brig├ídnickej pr├íci ┼ítudentov, ak na ┼łu zarobia maxim├ílne 200 eur mesa─Źne.
Viac: Novinky » ┼átudenti m├┤┼żu bez odvodov

 

Chcete u nás reklamu ?

Pracovn├Ż port├íl BOKOVKA poskytuje ┼íirok├Ż prietor pre uverejnenie Va┼íej reklamy. Vyu┼żite v┼íetky dostupn├ę mo┼żnos┼ąi pre umiestnenie baneru a z├şskate v├Żhodn├║ formu zvidite─żnenia...
Chcete u nás reklamu ?

Chcete u nás reklamu?

─îo o n├ís povedali v m├ędi├ích

Pre─Ź├ştajte si ─Źo sa p├ş┼íe o bokovke, o bokovk├ích, o bokovk├íroch a o t├ęmach s├║visiacich s pr├ícou.Tu sa dozviete v┼íetko podstatn├ę ─Źo sa kedy, kde o n├ís povedalo ─Źi nap├şsalo :)

─îo o n├ís povedali v m├ędi├ích

Pre─Źo sa sta┼ąbokovk├írom ?

V dne┼ínej dobe to na slovenskom trhu pr├íce nie je v├┤bec jednoduch├ę. Kto m├í robotu je ┼í┼ąastn├Ż, no ani to e┼íte nemus├ş by┼ą z├írukou spokojnosti, hlavne tej finan─Źnej...

Pre─Źo sa sta┼ąbokovk├írom ?

FAQ (─Źast├ę ot├ízky)

Pre─Źo sa zaregistrova┼ą? Je registr├ícia spoplatnen├í? Ako m├ím hlada┼ą bokovku? Na tieto, ale aj in├ę ot├ízky V├ím radi odpovieme v nasleduj├║cej ─Źasti FAQ - ─îast├ę ot├ízky...

FAQ (─Źast├ę ot├ízky)