Detail pracovnej pozície

Nastavovač montážnej linky

ATENA

Publikované: 30.11.2016, 09:07

Miesto práce
Zvolen, Slovenská republika, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky
Výroba, priemysel a prevádzku, Robotník
Ponúkaný plat
 882 eur
Termín nástupu do práce
Náplň práce, požiadavky, benefity

Hľadáme nastavovačov výrobných liniek vo Zvolene. Postarajte sa o bezproblémový chod montážnych liniek a od zamestnávateľa získajte množstvo zaujímavých príplatkov, napr. 13. a 14. plat. Všetky dôležité informácie o pracovnej ponuke nájdete na našej web stránke www.atena.sk alebo volajte 0800 221 222 alebo pošlite životopis na cv@atena.sk

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Informácie o spoločnosti Názov: ATENA
IČO:
DIČ:

Charakteristika spoločnosti

Atena je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním zamestnancov prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zamestnávateľov sídliacich v celej Európe. Sme agentúra ktorá ma bohatú databázu vyškolených pracovníkov, ktorí sú spoľahliví a zodpovední.

Adresa
Nám. SNP 14, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica

Kontaktné údaje
Helena Holková
helena.holkova@atena.sk
tel.: +421905968171
web: http://www.atena.sk/

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...