Detail pracovnej pozície

Praca cez internet na zoznamovacom portali

SC

Publikované: 18.11.2016, 13:10

Miesto práce
Praca cez internet, Slovenská republika, Košický kraj, celý Košický kraj
Typ pracovnej ponuky
Telekomunikácie, Ostatné
Ponúkaný plat

Termín nástupu do práce
hneď
Náplň práce, požiadavky, benefity

Skvela prilezitosť ako sa stať finančne nezávislou, práca cez internet z pohodlia domova na zoznamovacom portáli (nejde o žiadne sexuálne služby), kde môžeš spoznať nových ľudí, potrebná je angličtina na komunikatívnej úrovni, ak si chceš splniť svoje ciele a predstavy tak nás neváhaj kontaktovat na tejto stránke.

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Informácie o spoločnosti Názov: SC
IČO:
DIČ: Slovensko

Charakteristika spoločnosti
Adresa
, Slovenská republika, Košický kraj, celý Košický kraj

Kontaktné údaje
Martin Drotar
md@slovakconnection.com
tel.: +421903247039
web:

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...