Detail pracovnej pozície

hľadáme opatrovateľku na Slovensko

Europa Progres s.r.o.

Publikované: 31.8.2016, 14:54

Miesto práce
Slovenská republika, Prešovský kraj, celý Prešovský kraj
Typ pracovnej ponuky
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť, Ošetrovateľ
Ponúkaný plat

Termín nástupu do práce
Náplň práce, požiadavky, benefity

HĽADÁME OPATROVATEĽKY,KLIENTOV na Slovensku pre Prešovský kraj!!!

Nástup 12.9.2016!!!

Pre opatrovateľa/ku
* mzda 405,- €. / mes.+ stravné lístky
Podmienka pre opatrovateľku - kvalifikačné predpoklady:
akreditovaný kurz opatrovania, alebo vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,

Pre opatrovaného-klienta
Podmienka pre klienta: ROZHODNUTIE O ODKÁZANOSTI NA OPATROVATEĽSKÚ SLUŽBU

Prihlásenie
Opatrovateľ/ ka vyplní formulár –

Opatrovaný/ná vyplní formulár- https://docs.google.com/forms/d/1hc7A3sk1l5eKAwU5xHq71gcPt_gJjlp98ghegty6vZo/viewform?c=0&w=1

V prípade záujmu sa registrujte alebo kontaktujte:
Lucia Hrčková: 048/619 51 68
e-mail: lucia.hrckova@euprogres.sk

Viac info: https://www.facebook.com/Europa-Progres-opatrovanie-1652563135020512/

Minimálne požadované vzdelanie
Informácie o spoločnosti Názov: Europa Progres s.r.o.
IČO:
DIČ:

Charakteristika spoločnosti

Europa Progres je personálna spoločnosť zameraná na poskytovanie personálnych služieb. na sprostredkovanie zamestnania v Nemecku,Rakúsku.
Oblasti
* opatrovanie seniorov v zahraničí,
* práca v skladoch a vo výrobe

Nepožadujeme žiadne registračné a sprostredkovateľské poplatky.
Kompletný proces od prihlásenia sa až po vycestovanie môžete vybaviť on-line priamo zo svojho domova.
V telefonickom a emailovom kontakte Vás budeme usmerňovať od registrácie až po vycestovanie.
Naši pracovníci sú k dispozícii aj po celý čas Vášho pracovného pobytu.
Kontaktujte nás a presvedčte sa o našich kvalitách.Tešíme sa na spoluprácu.

Europa Progres: Banská Bystrica, Horná 54, ,www.euprogres.sk
Kontakt: 0908 737 303, register@euprogres.sk

Adresa
Horná 54, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika, Banskobystrický kraj, celý Banskobystrický kraj

Kontaktné údaje
Danka Šujanská
register@euprogres.sk
tel.: +421908737303
web: www.euprogres.sk

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...