Detail pracovnej pozície

hľadáme opatrovateľku na Slovensko

Europa Progres s.r.o.

Publikované: 31.8.2016, 14:54

Miesto práce
Slovenská republika, Prešovský kraj, celý Prešovský kraj
Typ pracovnej ponuky
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť, Ošetrovateľ
Ponúkaný plat

Termín nástupu do práce
Náplň práce, požiadavky, benefity

Hallo Ihr,

so jetzt ist es geklärt, habe direkt mit der BK gesprochen.

Sie besorgt sie Bargeld von der Tochter und fährt dann am Samstag 03.09.2016 von zu Hause nach Zagreb mit dem Bus. Abfahrt bei ihr 16:45 Uhr, ankunft in Zagreb 21.30 Uhr.
Wir buchen auf ihren Namen ein Fernbusticket von Zagreb nach Heilbronn, Abfahrt um 23:00 Uhr in Zagreb.

Das Ticket schicken wir der BK dann per Email zu.

Minimálne požadované vzdelanie
Informácie o spoločnosti Názov: Europa Progres s.r.o.
IČO:
DIČ:

Charakteristika spoločnosti

Europa Progres je personálna spoločnosť zameraná na poskytovanie personálnych služieb. na sprostredkovanie zamestnania v Nemecku,Rakúsku.
Oblasti
* opatrovanie seniorov v zahraničí,
* práca v skladoch a vo výrobe

Nepožadujeme žiadne registračné a sprostredkovateľské poplatky.
Kompletný proces od prihlásenia sa až po vycestovanie môžete vybaviť on-line priamo zo svojho domova.
V telefonickom a emailovom kontakte Vás budeme usmerňovať od registrácie až po vycestovanie.
Naši pracovníci sú k dispozícii aj po celý čas Vášho pracovného pobytu.
Kontaktujte nás a presvedčte sa o našich kvalitách.Tešíme sa na spoluprácu.

Europa Progres: Banská Bystrica, Horná 54, ,www.euprogres.sk
Kontakt: 0908 737 303, register@euprogres.sk

Adresa
Horná 54, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika, Banskobystrický kraj, celý Banskobystrický kraj

Kontaktné údaje
Danka Šujanská
register@euprogres.sk
tel.: +421908737303
web: www.euprogres.sk

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...