Detail pracovnej pozície

OPATROVATEĽ/KY A ZDRAVOTNÉ SESTRY DO ZAHRANIČIA

ATENA

Publikované: 23.3.2015, 13:40

Miesto práce
Slovenská republika, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť, Ostatné
Ponúkaný plat

Termín nástupu do práce
Náplň práce, požiadavky, benefity

HĽADÁME OPATROVATEĽKY A ZDRAVOTNÉ SESTRY PRE PRÁCU V ZAHRANIČÍ ! Sme personálna agentúra, ktorá spolupracuje s viacerými zahraničnými spoločnosťami v rámci Európy. Ponúkame prácu opatrovateľkám a zdravotným sestrám v Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Holandsku. PODMIENKY: mierne pokročilá znalosť anglického/nemeckého jazyka, opatrovateľský kurz alebo zdravotné vzdelanie. Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás na tel. č. 0908904352 alebo zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu smolekova.veronika.atena@gmail.com. S pozdravom ATENA - personálna agentúra

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Informácie o spoločnosti Názov: ATENA
IČO:
DIČ:

Charakteristika spoločnosti

Atena je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním zamestnancov prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zamestnávateľov sídliacich v celej Európe. Sme agentúra ktorá ma bohatú databázu vyškolených pracovníkov, ktorí sú spoľahliví a zodpovední.

Adresa
Nám. SNP 14, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica

Kontaktné údaje
Helena Holková
helena.holkova@atena.sk
tel.: +421905968171
web: http://www.atena.sk/

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...