Detail pracovnej pozície

Anketár/ka – externá spolupráca

NMS Market Research s.r.o.

Publikované: 27.1.2015, 11:53

Miesto práce
Slovenská republika, Nitriansky kraj, celý Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky
Marketing, médiá a reklama, Anketár
Ponúkaný plat

Termín nástupu do práce
Náplň práce, požiadavky, benefity

Pre realizáciu našich výskumných aktivít hľadáme záujemcov z celej SR na pozíciu anketár/ka.

Ako prebieha anketovanie?

Anketovanie realizujeme v domácnostiach, na verejných priestranstvách či na pôde klienta. Ankety zbierame najčastejšie prostredníctvom tabletov, kedy je zber jednoduchší, výhodou je, že od respondentov nepožadujeme kontaktné údaje, dáta sa hneď odosielajú a kontrolujú (tablety robia námatkové fotografie a nahrávky), čím anketári dostávajú ihneď feedback. Nemusíte so sebou nosiť materiály. Papierové dotazníky robievame veľmi zriedka.

Požadujeme:
- Spoľahlivosť
- Dôslednosť
- Vek minimálne 18 rokov
- Trestnú bezúhonnosť
- Základné znalosti práce s PC
- Ochota vycestovať mimo svojho bydliska (nie je podmienkou spolupráce, ale výhodou)

Ponúkame:
- Zaujímavú spoluprácu, ktorou sa osobne budete podieľať na zlepšovaní služieb
- Dlhodobú spoluprácu podľa Vašich časových možností
- Flexibilné privyrobenie počas Vášho štúdia, materskej či dôchodku
- Práca je vhodná aj pre ľudí evidovaných na úrade práce, nakoľko nemusí presiahnuť maximálnu povolenú výšku zárobku

V prípade Vášho záujmu sa zaregistrujte na našej stránke www.anketar.sk a zároveň zašlite na email externisti@nms-sk.sk svoj aktuálny životopis spolu s fotografiou. Po obdržaní vyplneného dotazníka Vám zašleme potvrdenie Vašej registrácie spolu s podrobnejšími informáciami.

Tešíme sa na spoluprácu.

Minimálne požadované vzdelanie
Informácie o spoločnosti Názov: NMS Market Research s.r.o.
IČO:
DIČ:

Charakteristika spoločnosti

Agentúra zaoberajúca sa prieskumom trhu a verejnej mienky.

Adresa
Dunajská 4, 81108 Bratislava, Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava

Kontaktné údaje
Monika Martinková
monika.martinkova@nms-sk.sk
tel.:+421 254 412 503 +421948728878
web:

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...