Detail pracovnej pozície

Regionálny obchodno-technický zástupca

AQUA trade Slovakia s.r.o.

Publikované: 2.4.2013, 09:19

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Slovenská republika, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky
Predaj a obchod, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat

Termín nástupu do práce
Náplň práce, požiadavky, benefity

Hľadáme šikovného obchodného zástupcu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúcou sa komplexnou úpravou vody. Obchodný zástupca by mal monitorovať svoj region, oslovovať nových zákazníkov, absolvovať osobné stretnutia, zabezpečovať nové kontakty. Vyžadujeme samostatnosť v dosahovaní výsledku, zodpovednosť, cieľavedomosť, obchodné znalosti, počítačové znalosti, komunikatívnosť a kreatívnosť.
Druh PP: živnosť

Miesto výkonu práce: v danom regione odkiaľ pochádzate (Banskobystrický, Bratislavský, Prešovský, Nitriansky, Trenčiansky, Trnavský, Košický, Žilinský kraj).

Ak vás ponuka zaujala zasielajte nám svoj životopis a motivačný list na uvedenú adresu. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Vzhľadom na sídlo spoločnosti robíme pohovory vo Zvolene.

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Informácie o spoločnosti Názov: AQUA trade Slovakia s.r.o.
IČO: 36049999
DIČ: 2020069

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť AQUA trade Slovakia s.r.o. je poradenskou a dodávateľskou firmou v oblasti komplexnej úpravy a doúpravy pitnej, úžitkovej, studničnej a technologickej vody s celoslovenskou pôsobnosťou. Kladieme maximálny dôraz na profesionálny a seriózny prístup ku klientovi

Adresa
Jesenského 55, 96001 Zvolen, Slovenská republika, Banskobystrický kraj, okres Zvolen

Kontaktné údaje
Ing. Terézia Ramšíková
skolenie@aqua-trade.sk
tel.:+421455323961 +421902905345
web: www.aqua-trade.sk

Chcete u nás reklamu ?

Pracovný portál BOKOVKA poskytuje široký prietor pre uverejnenie Vašej reklamy. Využite všetky dostupné možnosťi pre umiestnenie baneru a získate výhodnú formu zviditeľnenia...

Chcete u nás reklamu?

Čo o nás povedali v médiách

Prečítajte si čo sa píše o bokovke, o bokovkách, o bokovkároch a o témach súvisiacich s prácou.Tu sa dozviete všetko podstatné čo sa kedy, kde o nás povedalo či napísalo :)

Prečo sa staťbokovkárom ?

V dnešnej dobe to na slovenskom trhu práce nie je vôbec jednoduché. Kto má robotu je šťastný, no ani to ešte nemusí byť zárukou spokojnosti, hlavne tej finančnej...

FAQ (časté otázky)

Prečo sa zaregistrovať? Je registrácia spoplatnená? Ako mám hladať bokovku? Na tieto, ale aj iné otázky Vám radi odpovieme v nasledujúcej časti FAQ - Časté otázky...